O nás

Ahoj, zdravím všechny nadšené houbaře a houbařky... 

Vítejte na stránkách mého projektu "Šumavská Houbička". O co se jedná? 

Šumavská Houbička je spojení všeho, co se týká hub. Začíná to u mě, houbařky, kuchařky, manželky a dvojnásobné maminky, pojmenované Šumavská Houbička. Moc mě těší :-)

 

Jako rozená "Šumavanda" a typická Češka miluji houbaření. Tuto vášeň ukazuji v houbařských videích na youtube kanálu, kde nad svými nálezy křičím radostí i roním slzy. A že je to pokaždé "prostě pecka", ví nejeden fanoušek stále se rozrůstající komunity Šumavská Houbička. 

 

"SBÍRÁNÍ, UČENÍ SE NOVÝCH DRUHŮ HUB, KOCHÁNÍ SE ŠUMAVOU..."

 

S houbařením samozřejmě souvisí i jejich následné zpracování. Na svém youtube kanálu a instagramovém účtu vás pravidelně zásobuji super jednoduchými recepty, ve kterých se šumavské houby mění v klasické i netradiční houbové delikatesy. 

 

A konečně se dostáváme i poslední části projektu "Šumavská Houbička" a tou jsou originální houbařské ponožky ze Šumavy. Jedná se o mimořádně pohodlné ponožky, které vznikly z mé potřeby mít nohu v teple, pohodlí a s designem jak jinak než houbařským...

 

Vysoké procento bavlny, zesílené chodidlo a originální unisex design uspokojí náročné houbaře i houbařky nejen ze Šumavy. Navíc je to i krásný dárek k Vánocům či narozeninám. 

 

Ponožky jsou šité v omezeném množství v limitovaných edicích s určitým druhem houby. Začínáme s pravým hřibem...

Zpět do obchodu