Houbová kuchařka Šumavská houbička v kuchyni

Houbová kuchařka, která je svým konceptem naprosto ojedinělá! Její stránky vás provedou známými i méně známými druhy hub a ukáží vám, že se dá houbařit a vařit z čerstvých hub po celý rok. Kniha je rozdělena na 4 roční období a obsahuje 107 receptů z 36 druhů hub

Kniha vám pomůže houby najít, poznat a díky QR kódům si je budete moci prohlédnout zblízka v houbařských videích na youtube Šumavská houbička. 

Každá houba je detailně vyfocená a u každé z ní jsou jednoduché a chutné recepty

Skladem (>5 ks)
Kód: 230
549 Kč
Kategorie: Houbová kuchařka
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.7 kg
Počet stran: 310
Počet receptů: 107
Rozměry: 170x240 mm

Houbová kuchařka Šumavská houbička v kuchyni je rozdělaná do 4 ročních období, tedy 4 kapitol. V každé kapitole najdete houby, které v daném ročním období rostou v našich lesích. Houby jsou detailně vyfocené a najdete u nich stručný popis a mé tipy, kde a kdy je najít a jak je jednoduše a přesto velmi chutně upravit. U každé houby najdete QR kód, který vás přesměruje na houbařské video, kde konkrétní houby sbírám a ukazuji. 

Originální i klasické houbové recepty jsou vytvořené tak, aby je zvládl uvařit každý, z dostupných surovin, které se dají lehce koupit či je má každý doma. 

Osobní odběr knihy možný na adrese: Zásilkovna - Textil Emanuela, Havlíčkova 108, Sušice 34201

Pokud chcete osobní věnování, napište poznámku do objednávky. Pozor! Pokud chcete osobní věnování, je třeba knihu zaplatit předem. 

  • 107 receptů
  • 36 druhů hub
  • 310 stran
  • Měkká vazba

Ke knížce si můžete také přikoupit tuto dřevěnou vařečku - najdete na eshopu zde.

279_varecka-1

Zpět do obchodu